بروز مشكل صفحه آبي در آيفون 5s

بروز مشكل صفحه آبي در آيفون ۵S

صفحه آبي مرگ در آيفون ۵ اس – ۵s iphone گزارش شد

Apple اين قول فناوري هم از اشتباه مصون نيست . بر اساس اطلاعات رسيده تعدادي از كاربران آيفون در انجمن پشتيباني سايت اپل گزارشهايي را مبني بر يك ايراد نرم  افزاري در آيفون هاي ۵ اس اعلام كرده اند كه بر اساس آن گوشي آنها پس از نمايش يك صفحه آبي ريست شده است .

اين اتفاق معمولا زماني رخ مي دهد كه كاربران در حال استفاده از برنامه iWork  بوده اند و با فشار دادن دكمه home  قصد تغيير برنامه و انتخاب برنامه اي ديگر را داشته اند . بنظر مي رسد اين مشكل مربوز به برنامه هاي ios  بوده و ربطي به سخت افزار نداشته باشد با اين حال  ما آن را آزمايش كرديم ولب نتوانسته ايم اين مشكل را با سيستم عامل iOS 7.0.1 تحربه كنيم .
برخي براي رفع اين مشكل خاموش كردن همگام سازي iCloud را پيشنهاد مي كنند اما بنظر مي رسد اين روش هم مشكل را حل نمي كند . آزمايش هاي ما بروز اختلال در سيستم عامل را با نمايش لوگوي اپل نشان مي دهد اما پس از چند لحظه اوضاع به شرايط عادي باز مي گردد   . تا كنون اپل دو بروز زساني از نسحه ۷٫۰ IOS  منتشر كرده است كه بخاطر مشكلي بوده است كه به كاربران اجازه دور زدن و باز كردن كلمه عبور بر روي صفحه نمايش گوشي را مي داد.
با توجه به مشكل اخير بايد منتظر باشيم تا اپل به سرعت بروزرساني جديدي را منتشر كند .

X