==========================================================================

باريك، براق و قوي ويژگي هايي است كه در نگاه اول مي توان به لپ تاپ هاي سري EliteBook 800 شركت HP نسبت داد .

لپ تاپ هاي HP سري EliteBook 800 

اين لپ تاپ ها در سه مدل ۱۲ اينچي  (EliteBook 820 G1) و ۱۴ اينچي (EliteBook 840 G1) و  ۱۵٫۶ اينچي (EliteBook 850 G1)  به بازار عرضه شده اند .

اولين نكته اي كه در اين لپ تاپ ها توجه ما را به خود جلب مي نمايد شاسي آن است كه با يك آلياژ از منيزيم براق ساخته شده است ، همچنين اين لپ تلپ ها نسبت به مدل هاي قبلي حدودا ۴۰ درصد باريك تر و ۲۰ درصد سبك تر به نظر مي رسند.
لپ تاپ هاي سري  EliteBook 800 استاندارد دوام MIL-STD 810G را كسب كرده اند كه به اين معناست كه مي توانند در برابر سقوط از ارتفاع ۷۵ سانتي متري از خود مقاومت نشان دهند .
در اين مدل هاي از پورت هاي سريال و مدم خبري نيست اما سعي شده پورت هاي  گرافيك  ، شبكه و پورت اتصال داك در آن حفظ شود .
هر لپ تاپ از اين سري به يك پردازنده نسل چهارمي اينتل (Haswell) مجهز شده است كه شروع آن از Core i3 است .
از ويژگي هاي مدل ۱۴ اينچي(EliteBook 840 G1) ، صفحه نمايش لمسي اختياري و اسليو باتري است . HP ادعا مي كند كه اسليو  عمر باتري نوت بوك را  از ۱۲ ساعت به ۳۳ ساعت افزايش مي دهد .
اين لپ تاپ ها همچنين از فناوري شروع مطمئن و بايوس خود تعميرگر پشتيباني مي كنند بدين صورت كه يك كپي از بايوس را در يك درايو فلش ذخيره مي كند و در صورت خرابي بايوس توسط برنامه هاي مخرب مي تواند بايوس را جابگزين بايوس معيوب كند .
همچنين امكان امنيتي ديگر امكان رمز گذاري فايل ها را از طريق يك برنامه  در اختيار كاربران قرار مي دهد بطوري كه شما هر فايلي كه در پوشه خاص نرم افزار قرار دهيد رمزگذاري مي شود و شما مي توانيد از طريق هر سرويس ايميل پيامهاي رمزگذاري شده خود را براي دوستانتان ارسال كنيد و پيام رمز گذاري شده در مقصد توسط برنامه رمزگشا ديكريپت مي شود .
قيمت در نظر گرفته شده براي اين لپ تاپ ها بر پايه ۸۰۰ دلار در نظر گرفته شده است و از هم اكنون ذر دسترس مشتريان قرار دارد .

لپ تاپ هاي HP سري EliteBook 800

دسته ها : لپ تاپ

 اندرويد متاسفانه قابليت پرينت اطلاعات بصورت خودكار را ندارد اما شما مي توانيد با استفاده از يك برنامه گوگل ، يك چاپگر متصب به دستگاه و به كمك مرورگر كروم از عكس ها ، محتواي گوگل درايو و هر چيز ديگري پرينت بگيريد .

ادامه مطلب

X